Must have: Елегантни сандали и чанта за луди забави!

10 март 2017

Ако викендов ве очекува некоја забава или свечена пригода, тогаш ние ги имаме модните додатоци кои ви се единствено потребни.

Иако можеби е рано за сандали, тоа нема да биде проблем доколку сте во некоја топла просторија, па без проблем одберете ги и комбинирајте ги со најубавиот црн фустан што го поседувате.

Кога сме кај совршените модни додатоци, оваа луксузна чанта ви е единствено потребна за вечерното излегување или забавата која е пред вас.

Овој викенд заборавете на сите грижи и уживајте во дружењето со вашите пријатели во супер стилска комбинација!

Чанта: Parfois

Чевли: Mango

 

Објавено:
10 март 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
475 пати