Намалување на екслузивен накит до 50% Космо Зебра

21 септември 2017

Само во „Космо“ Зебра  има намалување на екслузивниот и брендиран накит до 50%.

Она што сте го посакувале сега може да го имате по извонредни цени.

Се работи за исклучителен накит кој нема да ве остави рамнодушни. Кога шопингот е вистинско задоволство! Само во Космо Зебра центар, побрзајте и изберете си парче само за себе.Накитот е изработен од сребро и полудраги камења.

Дизајнерски накит од :

Daniel Espinosa
Michele Faccin
Mafran
Silvex

 

Објавено:
21 септември 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
983 пати