Модните трендсетерки за време на модните недели во скандинавските земји, ја најавија новата хит чанта за актуелната сезона, што често можеше да се види комбинирана во нивните аутфити.

Се работи за модел од брендот Boyy, насловен Deon, со глатка текстура во различни бои и големини.

Достапна е во кружни и квадратни форми, со можност да се носи околу струк или пак со кратка рачка.

Идеално се комбинираат со џинс, со широката палета на актуелни пастелни бои, но и со микс на различни принтови и текстури.

 

Објавено:
9 февруари 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
4.684 пати