Поглед кон новата есенска колекција на Biana Shoes

24 октомври 2019

Во eсенската сезона во која преовладуваат едноставни, еднобојни парчиња гардероба, чевлите во различни дезени ја даваат посебната нота на елеганција и одбележување на стилот.

Без разлика дали барате ниски чизми, салонки или удобни чевли кои лесно можете да ги прилагодите од дневна во вечерна комбинација, есенската колекција на Biana Shoes нуди богат избор за сечиј вкус.

Есенската колекција на Biana Shoes носи совршен баланс помеѓу модерното и класичното. Урбаната нота во дизајнот и изработката може да се препознае кај секој модел, а притоа не е напуштен препознатливиот квалитет и удобност.

Оваа сезона колекцијата е составена од балетанки, класични салонки и кратки чизми, совршени за комбинирање во различни дневни и вечерни комбинации.

Комплетната колекција на кратки чизми можете да ја погледнете тука, а есенските салонки погледнете ги на овој линк.

Biana Shoes е македонски производител на чевли кој успешно работи на пазарот повеќе од 26 години. Секој модел се изработува со голема посветеност, врвни материјали и внимание посветено и на најситните детали.

Дознајте повеќе за Biana Shoes и вклучете се во тековниот натпревар за избор на најпосакуван есенски модел тука:

Facebook: https://www.facebook.com/BianaShoes
Instagram: https://www.instagram.com/bianashoes

*Комерцијален текст

 

Објавено:
24 октомври 2019
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
3.214 пати