Тренди и шик модели костими за капење за ова лето

12 мај 2017

Ова лето ќе биде обоено во живи бои, модерни модели и заводливи детали.

Нагласете ја вашата линија со атрактивни модели на костими за капење Lisca и Cheek by Lisca и креирајте ја својата идеална летна комбинација со оглед на тоа дека сите горни и долни делови можат да се купат одделно.

За модерен изглед на плажа на располагање се и различни додатоци во модерни бои и дезени со кои летната гардероба ќе ја збогатите со тренди парео, кафтани и туники.

www.lisca.mk

 

*Спонзорирана објава

Објавено:
12 мај 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
859 пати