Women’ Secret го слави Halloween со извонредно секси колекција

25 октомври 2017

Светки, V-израз, полутранспарентни материјали се во центарот на најновата колекција, направена посебно за „најстрашната ноќ“ во годината.

Црните парчиња со принтови што светат во темница се најпривлечните парчиња од колекцијата.

Сите оние што сакаат да се забавуваат и да испробаат нешто ново, а притоа да се чувствуваат секси, сега имаат уште еден повод да ја посетат продавницата на Women' Secret.

Имено, производите од „Halloween“ линијата ќе бидат со промотивни цени од утре, 26-ти октомври, па сè до крајот на месецот, односно 31 -ви октомври.

 

 

*спонзорирана објава Fashion Group Macedonia

Објавено:
25 октомври 2017
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
354 пати