Најзаводливите, романтични парчиња за Валентин, доаѓаат во Women'secret.

За овој ден на вљубените, брендот подготви специјална колекција во магични тонови, како црешово црвена и пастелно розова. Ултра женствени, секси парчиња кои овој ден ќе го направат полн со едноставност, деликатност и сензуалност.

Она што се издвојува се класичните пиажами со романтични пораки на џебовите. Следејќи ги најновите трендови, брендот ги претставува и триаголните градници, со тантела и провидни делови – ексклузивни производи со одличен квалитет.

Објавено:
7 февруари 2018
Категорија: 
Модни додатоци
Прочитано:
552 пати