Ѓоковиќ повторно го собра модниот врв на гала забава

11 септември 2013

Новак Ѓоковиќ со девојката Јелена и Наоми

Фондацијата „Новак Ѓоковиќ“ неодамна ја одржа својата втора гала забава. Домаќин беше Наоми Кембел, а покрај неа, на забавата присуствуваа и голем број личности од модниот свет, како Ана Винтур, Карли Клос, Каролина Куркова, Андријана Лима и многу други.

Погледнете ја галеријата и видете како популарните модни имиња беа облечени.

 

Објавено:
11 септември 2013
Категорија: 
Сцена