Грција и Италија најчестите дестинации на познатите за одмор

13 јуни 2019

 Веруваме дека повеќето од вас веќе планираат каде ќе заминат на одмор, да го искористат стариот или прават планови за новиот.

Топлото време уште повеќе нè инспирира да размислуваме за море и плажа.

И светски познатите ѕвезди веќе се на одмор, иако тие не се раководат баш по истиот распоред како остатокот од светот.

Сепак, во продолжение за да ви ја зголемиме желбата за одмор уште повеќе ви пренесуваме кој од познатите каде летува. 

Ема Вотсон во Мексико

 

Маргот Роби во Кан, па во Австралија

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @margotrobbie onMay 16, 2019 at 5:17am PDT

 

Бекамови во Мајами

 
 
 
View this post on Instagram

 

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) onJun 2, 2019 at 1:32pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by ROMEO (@romeobeckham) onJun 1, 2019 at 6:25pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) onJun 2, 2019 at 7:57am PDT

 

Криси Тиген и Џон Леџенд во Париз

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) onJun 3, 2019 at 2:46am PDT

 

Ева Лонгорија во Франција, островот Св.Вартоломеј

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) onApr 25, 2019 at 9:32am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) onMay 21, 2019 at 10:12am PDT

 

Линдзи Лохан во Тајланд

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) onMay 11, 2019 at 9:16pm PDT

 

Габриел Јунион и Двејн Вејд во Грција

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gabrielle Union-Wade (@gabunion) onMay 28, 2019 at 5:31am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gabrielle Union-Wade (@gabunion) onMay 26, 2019 at 5:06am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Gabrielle Union-Wade (@gabunion) onMay 26, 2019 at 4:35am PDT

 

Рис Витерспун на Бахамите

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) onMay 19, 2019 at 11:24am PDT

 

Деми Ловато на Бора Бора

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) onMay 13, 2019 at 10:50am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) onMay 11, 2019 at 11:29am PDT

 

Џулијан Хаф во Грција

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Julianne Hough (@juleshough) onMay 24, 2019 at 4:24pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Julianne Hough (@juleshough) onMay 11, 2019 at 2:13pm PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Julianne Hough (@juleshough) onMay 6, 2019 at 11:17am PDT

 

Ешли Греам во Тулум

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham) onMay 12, 2019 at 11:49am PDT

 

Карли Клос во Венеција

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) onMay 13, 2019 at 1:39pm PDT

 

Камила Кабелјо во Италија

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello) onMay 10, 2019 at 4:32pm PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by camila (@camila_cabello) onMay 8, 2019 at 3:40pm PDT

 

Рики Мартин во Венеција

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ricky (@ricky_martin) onMay 9, 2019 at 10:26am PDT

 

Оливија Мун во Рим

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Olivia Munn (@oliviamunn) onJun 4, 2019 at 10:37am PDT

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Olivia Munn (@oliviamunn) onMay 27, 2019 at 9:35am PDT

 

Ума Турман во Рим

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Uma Thurman (@umathurman) onApr 3, 2019 at 10:17pm PDT

 

фото извор: popsugar.com; instagram.com; 

Објавено:
13 јуни 2019
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
1.826 пати