Инста мама: Кендис Сванпул

13 јануари 2017

Пред три месеци, ангелот на Викторија Сикрет, Кендис Сванпул, го роди своето прво дете, синот Анака.
Како што нејзиниот живот сега има нов приоритет, така и нејзиниот Инстаграм профил е преплавен со нови фотографии со нејзиното синче.

Поради мајчинската улога, таа го намали темпото во професионалниот живот, па за прв пат во нејзината кариера не учествуваше на спектакуларното шоу на Викторија Сикрет.

Во продолжение погледнете дел од фотографиите од нејзиниот профил на Инстаграм.

 

 

Објавено:
13 јануари 2017
Категорија: 
Сцена
Прочитано:
960 пати