Погледнете го прекрасниот дом на Жизел Бундшен

8 септември 2013

Имотот е вреден 20 милиони долари, се наоѓа во калифорнискиот град Брентвуд и до сега не беше отворен за јавноста.Славната манекенка изјавила дека услови за купување на одреден имот и се комфорноста и едноставноста.

„Сакам да живеам во место кое што навистина можам да го наречам свој дом, каде ќе можам да ги дигнам нозете на каучот и да се опуштам“ – изјавила – Жизел.

Објавено:
8 септември 2013
Категорија: 
Сцена