Тајра Бенкс се враќа на тв екраните

5 јуни 2014

Иако во 2010 година Таjра Бенкс изјави дека се повлекува од ток шоата по завршувањето на снимањето на Emmy-winning, сепак новата понуда за соработка изгледа била примамлива за неа. Според Fox News новото шоу ќе биде во концептот сличен како The View and the Talk, а во него покрај модните и забавни новости, ќе бидат вклучени повеќе гости  и совети за убавина.

Tyty како што ја викаат Таjра, шоуто ќе го снима во Лос Анџелес, а сеуште не се откриваат детали околу целата продукција.  Во минатото шоу, Бенкс донираше нејзин костим за крупна дама по навредите дека има вишок килограми. Емитувањето на шоуто се очекува за наредната година, а во склоп на новостите издвоивме квоти по кои Таjра Бенкс остави печат зад себе.

Објавено:
5 јуни 2014
Категорија: 
Сцена