Инстаграм романтичарка чиј стил го обожуваме

15 март 2017

Али Кејт е една од оние инспиративни девојки чии профили на Инстаграм обожуваме да ги следиме.

Покрај тоа што таа секојдневно ќе ве инспирира и преку своите фотографии ќе ве наполни со позитивна енергија, на нејзиниот профил ќе се информирате и за нови рецепти храна што таа сака да ги подготвува, за егзотичните дестинации што ги посетила и за нејзините омилени винтиџ парчиња што во суштина се есенцијални во нејзиниот стил.

„Прошетајте" низ нејзиниот Инстаграм профил @darlingforaweekend и инспирирајте се.

 

Објавено:
15 март 2017
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
969 пати