Must have: Топла зимска капа за безгрижни денови

3 декември 2015

Иако неделава уживаме во малку повисоки температури и прекрасно сонце, тоа не е причина да не почнеме да се подготвуваме за зимата.

Овие денови задолжително набавете си топла капа во неодолива сива боја со слатко топче со реси во горниот дел.

Комбинирајте ја со хит шалот за оваа сезона како ваш совршен партнер во студените зимски денови.  

Одберете некоја нежна нијанса за да може да ја вклопите во секој ваш стајлинг без разлика на пригодата.

Шал: Mango

Капа: Springfield

Објавено:
3 декември 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
1.200 пати