Што да облечете денес? Есенска комбинација за деловен изглед

24 септември 2013

Водени од почетокот на есента за денес имаме предлог од стајлинг за дами со формални обврски преку целиот ден. Со елегантен фустан во боите на есента во спој со салонки во нежна бежова нијанса и некоја чанта со класична линија на моделот, вие ќе бидете класична и префинета дама со став. Доминирајте и блескајте!

Објавено:
24 септември 2013
Категорија: 
Тренд