Тренд аларм: Шик комбинација за стилски момци

8 декември 2015

Драги момци, овој неработен ден поминете го во стилска комбинација составена од шик фармерки, сина кошула и топло зимско елече. За да се заштитите од студот, со себе понесете ја и омилената капа, овој пат во темно сино, зимско издание. Комбинацијата надополнете ја со модерни патики во темно црвена боја со што ќе го разиграте целиот стајлинг.

Комбинација: Fashion Group

Фармерки: Timberland

Кошула: Springfield

Елек: Timberland

Капа: Timberland

Патики: Springfield

Модел: Митко Крстев

Модна агенција: Моделс Ин

Објавено:
8 декември 2015
Категорија: 
Тренд
Прочитано:
847 пати