Акциите во Cosmo Tinex продолжуваат!

11 септември 2015

На барање на потрошувачите, акцијата во Cosmo Tinex дрогерии продолжува! Од денеска, па сѐ до 13 – ти септември, со секоја сметка во продавниците на Cosmo Tinex дрогерии, добивате одлична можност да ја подновите вашата декоративна козметика.

Само овие денови, набавете си Wild and Crazy кармин за 69 денари, Wild and Crazy сјај за усни за истата цена, и Wild and Crazy молив за очи за 49 денари.

Деновите на акции во Cosmo Tinex продолжуваат и понатаму, па во прилог погледнете ги сите активни акции на парфеми и козметика по неверојатни цени.

 

Објавено:
11 септември 2015
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.508 пати