Фантастичен попуст на цел бренд Лореал во Cosmo Tinex дрогерии

6 март 2017

Месец март е дефинитивно еден од најубавите месеци во годината, а во Cosmo Tinex дрогерии е уште поубав.

Само таму, од 1 – ви до 12 – ти март не пропуштајте го фантастичниот попуст од дури 29 проценти на цел бренд.

Вашите омилени пудри месецов ќе ги најдете по супер цени, а секако не пропуштајте ги ниту нивните неверојатни сенки и бројни модели на маскари.

Доколку знаете дека вашите најблиски се „зависнички“ од козметиката на Лореал, тогаш го имате совршениот подарок за секоја од нив.

Побрзајте во Cosmo Tinex дрогерии и уште денес одберете нешто по супер намалени цени! 

Објавено:
6 март 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
716 пати