Кралска крема за вашето лице

21 ноември 2017

 Секогаш сме во потрага на вистинската крема за околу очи и нега за нашето лице. Guerlain Exclusive се чини дека отсекогаш го имала одговорот на сите наши сомнежи. Производите кои денес ви ги претставуваме се навистина едни од најдобрите во светот. Оваа компанија навистина вложила многу за да ги оправда сите очекувања.

Новата крема за очи од Abeille Royale е суперконцентрирана во Guerlain Exclusive Royal Jelly. Исполнува, ги мазни вашите брчки и го редефинира делот околу очите. Повеќе нема да имате темни кругови кога станувате наутро. Со честа употреба, вашата кожа ќе го добие вниманието кое ѝ недостасувало.

Оваа дневна крема Abeille Royale Rich Day Cream, ѝ дава на вашата кожа мекост, свежина, трансформација на измореноста во здрава кожа. Секој ден сè повеќе ќе гледате дека вашите брчки ги нема и вашето лице е измазнето. Свежината ќе ви стане секојдневие. Текстурата на оваа дневна крема, покрај другите магични состојки има во себе и огромно количество на балсам од путер кој ја храни кожата постојано.

 Спонзорирана објава ИТ козметикс

Објавено:
21 ноември 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
454 пати