Нов тренд – кавијар маникир

17 септември 2013

Фановите на маникирот ќе бидат воодушевени од новата линија лакови за нокти. Сетот насловен „Nail Art Mania Bubbles“.доаѓа со сет опрема за нанесување на перлите.

Новата линија лакови е во шест нијанси и тоа:бела, црна, сребрена, плава, виолетова и ширена и се сушат по 15 минути од нивното нанесување.

Објавено:
17 септември 2013
Категорија: 
Убавина