Подгответе се за лето: Огромни попусти во Cosmo Tinex!

6 јуни 2016

Омилените Cosmo Tinex повторно нѐ радуваат на почетокот на топлата сезона! Во текот на целиот месец специјално за вас тие подготвија неверојатни попусти на огромен дел од нивната понуда.

Сите ваши омилени парфеми кои се како создадени за топлата летна сезона, сега можете да ги набавите по супер цени.

Она за што знаеме дека сигурно ќе ве израдува е попустот од 20 проценти на целиот асортиман на парфемите од брендот Марк Џејкобс за неа, додека мажите можат да уживаат во попустот од 20 проценти на брендот Azzaro.

Што се однесува до козметиката, Cosmo Tinex подготви многу изненадувања, односно подароци за купени одредени производи.

Тие подготвија и супер попусти на производите за нега во летните сончеви денови, со што и официјално можеме да кажеме дека летото започна!

 

Објавено:
6 јуни 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
2.133 пати