Предновогодишни супер попусти во Cosmo Tinex дрогерии

29 декември 2016

На само неколку дена пред Новата година, дрогерии Cosmo Tinex повторно нѐ потсетуваат на атрактивните празнични попусти и понуди.

Токму во нивните продавници ќе ја најдете вашата омилена декоративна козметика на намаление до 35 проценти.

Меѓу брендовите на намаление се L’oreal, Aura, Maybelline, Bourjois, Rimmel, Deborah, Manhattan и уште многу други за кои знаеме дека ќе се израдувате.

Во месецот на Versace сите парфеми и сетови од брендот ќе ги најдете на 25 проценти намаление со што ќе го имате и совршениот подарок за празниците.

Подеднакво неодоливи попусти има и на другите брендови парфеми, а доколку побрзате ќе го најдете и вашиот омилен.

Не заборавајте, акцијата трае до 31.12.2016 година.

Објавено:
29 декември 2016
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
1.139 пати