Сета убавина на едно место – Anabella

30 октомври 2017

Хрватскиот бренд Anabella, што својата продажна мрежа ја прошири на повеќе локации во Скопје и низ Македонија, стана синоним за едно место каде може да се најдат сите омилени козметички производи на жените.

Богатиот избор на брендирана козметика, како и пријатниот амбиент стандардизиран според светските трендови, се дел од идентитетот на парфимеријата во која секогаш со задоволство се навраќаме.

 

Anabella ќе ја најдете на повеќе локации: Skopje City Mall, хотел Мериот на плоштадот „Македонија", како и во Битола, Охрид и Штип.

Она што е важно да се напомене е дека само во оваа парфимерија може да ги најдете niche парфемите ,чиј увозник е ИТ Козметикс.


Спонзорирана објава ИТ Козметикс 

 

Објавено:
30 октомври 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
525 пати