Супер промоција на ARTDECO со многу подароци во Cosmo Tinex

12 мај 2017

Овој викенд во дрогериите на Cosmo Tinex следува супер промоција "Perfect Tips for perfect Look" со одличната козметика на ARTDECO.

Со два купени производи од овој козметички бренд, во рамките на промоцијата, ќе добиете вреден подарок.

Промоцијата за 13-ти мај (сабота) од 13 до 16 часот, важи за продажното место на Cosmo во Зебра Центар и за 14-ти мај (недела) за продажното место на Cosmo во Skopje City Mall, од 13 до 16 часот.
Купете ги вашите омилени производи од ARTDECO и добијте подарок!

 

                   

Објавено:
12 мај 2017
Категорија: 
Убавина
Прочитано:
411 пати