Погледнете како Крис Џенер ја украси куќата

Ким Кардашијан на Инстаграм сподели видео од куќата на нејзината мајка Крис Џенер, за која ќе кажат дека е „кралица на Божиќот“.

Годинава темата е виножито. Крис во внатрешноста има неколку прекрасни елки, како и елени, црвена мечка, санки...

Инаку, Ким оваа тура низ домот на мајка си ја направи во друштво со неколку обожаватели.

Погледнете:

 

 

фото извор: bravotv.com; 

Објавено:
21 декември 2017
Прегледно:
890 пати