Украсете ги со светки омилените чизми

Доколку сакате да ги освежите и редизајнирате вашите омилени чизми до глужд, имаме интересна идеја за вас: украсете ги со светки.

Целиот процес е многу едноставен и нема да ви одземе ниту многу време ниту финансиски средства, а ефектот е навистина впечатлив.

Целиот процес е прикажан во видеото погоре.

Објавено:
17 февруари 2017
Прегледно:
488 пати