Инстаграм профили за невести што ќе ве инспирираат во секое време!

2 февруари 2017

Во пресрет на пролетната сезона кога пред нас е периодот на свадби, веруваме дека за дамите секоја инспирација е добредојдена.

Без разлика дали станува збор за фустанот, декорациите, свадбеното патување и што уште не, овие профили на Инстаграм ќе ви помогнат во било кое време.

Многу од девојките речиси секогаш инспирација сакаат да побараат во профилите на познатите Скандинавки или Французинките кај кои секогаш ќе најдете нешто уникатно и навистина посебно и шармантно.

Во изборот најинспиративни Инстаграм профили за венчавки ќе пронајдете прекрасни венчаници, фантастични места и начини за фотографирање, убави пораки, слатки и уникатни декорации, модни додатоци за девојките и што уште не.

Ако сѐ уште не сте се одлучиле за идеалниот фустан, не сте ја одбрале совршената песна за првиот танц или пак не сте сигурни околу бојата што ќе остави вистински впечаток кај сите, тогаш дефинитивно е време да ги разгледате профилите во продолжение.

@pronovias 

 @galialahav

@reem_acra

@onedaybridal

@lizmartinezbridal

@bertabridal

@lauredesagazan

@boandluca

Објавено:
2 февруари 2017
Категорија: 
Бела соба
Прочитано:
2.228 пати