Неодолива колекција венчаници на Elie Saab

22 јуни 2013

Колекцијата од венчаници на Elie Saab за пролет 2013 година, е спој од модерерни кроеви, софистицирана силуета на која изобилува свила и тантела. За уникатните невести  кои ја познаваат високата мода и го сакаат само најдоброто, секако ги препорачуваме венчаниците на Elie Saab.

Објавено:
22 јуни 2013
Категорија: 
Бела соба