Свадбениот албум на Мајли Сајрус

15 февруари 2019

Кон крајот на декември, долгогодишната двојка Мајли Сајрус и Лиам Хемсворт ја официјализираа својата врска. Свадбата се случи во тајност, во домашна атмосфера, но подоцна пејачката на својот Инстаграм профил сподели дел од фотографиите.

Вчера пак, откри нови фотографии, а со цел да му го честита Денот на вљубениот на сопругот. 

„Мојот Валентајн секој ден“, напиша пејачката под една од фотографиите, означувајќи го и нејзиниот сопруг. 

Тој пак, за овој ден ѝ подари огромен букет цвеќе.

За потсетување, таа за овој посебен ден се одлучи за креација од дизајнерката Вивиен Вествуд со сведена линија на здолништето и откриени раменици.

Во продолжение погледнете ги сите досега објавени свадбени фотографии од нивниот посебен ден:

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onFeb 14, 2019 at 12:45pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onFeb 14, 2019 at 12:52pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onFeb 14, 2019 at 1:00pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onFeb 14, 2019 at 12:59pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onFeb 14, 2019 at 12:58pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onFeb 14, 2019 at 12:55pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onDec 26, 2018 at 12:49pm PST

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) onDec 26, 2018 at 12:44pm PST

 

Објавено:
15 февруари 2019
Категорија: 
Бела соба
Прочитано:
1.557 пати