Допир на природата во Вашиот тоалет

21 ноември 2016

Во случај да сакате во својот тоалет да внесете природна убавина и сите нејзини позитивни влијанија во човековото секојневие, живиот декор претставува вистинска прилика за тоа...

Живите парчиња мебел моментално се многу популарен тренд, а месеци наназад можевме да видиме се повеќе дизајнери ширум светот како го вклучуваат на многу креативен начин во дизајнот на мебел. Еден од апсолутните фаворити на мебел се живите плочи од дрво за тоалет.

Прочитајте ја целата содржина > ТУКА

 

 

Објавено:
21 ноември 2016
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
236 пати
Извор: 
Elena Luka Home