Futura: Луксузно уреден стан од 77м2 со модерни финеси во бела боја

6 ноември 2020

Ако зборуваме за совршено уреден стан во модерен стил, во кој се имплементирани сите содржини што одговараат на потребите на едно современо семејство, тогаш предвид го имаме овој луксузен дом од 77м2 сместен во „Futura", новиот станбено-деловен објект на реномираната компанија Elena Luka Home.

Со две спални соби, една детска и две бањи овозможува приватност за секој член на семејството, а големата дневна соба ќе биде место каде ќе се креираат заедничките спомени. Големата тераса со поглед кон прекрасното Водно е идеална за оддишка во секој дел од денот.

Целата содржина и дополнителни информации, прочитајте ги на овој линк.

Објавено:
6 ноември 2020
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
801 пати