Инспирација од познатите: Идеи за луксузен дневен престој

16 ноември 2018

Беспрекорен луксуз

Интригантна и модерна истовремено, оваа луксузна дневна соба ќе ве привлече со своите уникатни детали. Мермерните подови го објаснуваат целиот простор, додека мебелот работен по мерка дава многу модерен аспект на нејзиниот вкупен изглед. Со допир на футуристички стил, како и пред се раскошниот дизајн, ова е дневната соба соба која секој би ја посакал.

 

Целата содржина прочитајте ја > ТУКА

Објавено:
16 ноември 2018
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
586 пати