Највпечатливиот дуплекс пентхаус во Менхетн

13 декември 2018

Овој луксузен апартман се наоѓа на врвот од една стара зграда лоцирана во областа Сохо, Менхетн. Всушност, станува збор за дуплекс пентхаус со вкупна површина од 692 метри квадратни. Просторот е уреден во класичен стил со луксузни парчиња мебел...

Целата содржина прочитајте ја ТУКА

Објавено:
13 декември 2018
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
496 пати