Неколку совети за уредување на домот во популарниот скандинавски стил

18 јуни 2020

Ако преферирате минимализам, практичен изглед, функционалност и едноставна естетика во уредувањето, тогаш веројатно скандинавскиот стил е најблиску до вашиот вкус.

Elena Luka Home преку интересен концепт во кој комбинира неколку корисни совети и фотографии што ја прикажуваат нивната идеја, ќе ве инспирира како да имплементирате секвенца од скандинавскот шмек во вашот дом.

 

Објавено:
18 јуни 2020
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
671 пати