Празнични изненадувања од Elena Luka Home: 10.000 денари за најубаво украсени балкони

28 ноември 2019

Една од асоцијациите на празничната атмосфера е дом и топла атмосфера. Водена токму до тоа, компанијата Elena Luka Home, одлучи да им приреди изненадување на своите станари.

„Оваа година станарите кои се вселени во нашите објекти Twins и ELHomes – EcoHomes, станбено-деловниот комплекс кој го сочинуваат објектите Luxury Home, Living Large и Bussines Homes, ќе имаат можност дополнително да уживаат во празниците бидејќи доаѓаат премиум награди од Elena Luka Home - 10.000 денари за двата најубаво украсени балкони (Twins и ELHomes – EcoHomes).

Сите вселени станари на Elena Luka Home имаат право на учество. Правилата се едноставни - фотографирајте го Вашиот новогодишно украсен балкон и фотографиите испратете нѝ ги на имејл marketing@elenalukahome.com или во порака на нашиот инстаграм и фејсбук профил, со назнака број на стан и објект“, соопштуваат од компанијата.


Конкурсот започнува за три дена, на 02.12.2019 година и ќе трае до 02.01.2020 година.
Добитниците ќе бидат објавени на 03.01.2020 година.

Да го разубавиме Скопје како никогаш досега и да уживаме во новодишните подароци!

Среќно на сите :)

 

Објавено:
28 ноември 2019
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
1.139 пати