Прекрасно уреден стан во топла и пријатна атмосфера

28 април 2020

Вака изгледа еден топло и пријатно уреден дом, во кој модерниот концепт на ентериерот совршено комуницира со функционалноста и со потребите на семејството.

Оваа станбена единица од 72 квадратни метри е сместена во новиот објект „Connect5" во комплетна реализација на докажаната компанија „Elena Luka Home".

Пространата природна светлина, рационалниот распоред, беспрекорно и со внимание одбраните елементи имплементирани во неговиот дизајн, ја прават оваа целина совршена од секој аспект.

Целата содржина може да ја проследите на овој линк.

Објавено:
28 април 2020
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
1.162 пати
Тагови: 
Elena Luka Home