Шармантен стан со смирувачки нијанси на капучино

28 јануари 2020

Станот кој денес Ви го презенираме, со сигурност ќе ги освои срцата на оние кои преферираат ненаметливи бои, како и едноставен стил на уредување. Овој 60-квадратен стан се наоѓа во периферијата на Москва, а ентериерното решение го потпишува младата и талентирана архитектка Александра Федорова од Русија.

Повеќе може да прочитате ТУКА.

Објавено:
28 јануари 2020
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
1.782 пати