Совршено уреден простор од само 34 м²

29 ноември 2018

Овој стан се наоѓа во Остермалм, Стокхолм – Шведска. Просторот се одликува со класичен скандинавски шарм – во него преовладува белата боја, има многу дрвени елементи и низа декоративни додатоци, како и растенија.

Целата содржина прочитајте ја ТУКА

Објавено:
29 ноември 2018
Категорија: 
Архитектура
Прочитано:
914 пати