Денови на вино и љубов во комплекс „Македонско село“

9 февруари 2017

Комплексот „Македонско село“ во месецот на љубовта и виното ви подготвува вистински празник за сетилата. Спојте ја врвната храна со квалитетно вино, врамени во прекрасниот амбиент на комплексот.

Од 10-ти до 17-ти февруари во ресторанот „Македонски Ан“ посетителите сите страстни љубители на чаша добро вино и вкусна храна ќе имаат можност да уживаат во вкусот на најубавите македонски вина и специјалитети, пријатна музика и топлата атмосфера на комплексот, а комплетната програма ви ја презентираме во продолжение:

 

Оние пак, што сакаат малку повеќе да експериментираат со храната и да вкусат некои поинакви специјалитети, можат да го посетат и ресторанот „Антигона“, а понудата ја имате на линкот ТУКА.

Овој февруари препуштете се на вкусните задоволства!

Објавено:
9 февруари 2017
Категорија: 
Култура
Прочитано:
355 пати