Имате Secret Santa на работа? Ние имаме 10 практични предлози што да подарите

19 декември 2019

Сигурни сме дека периодов повеќето фирми организираат Secret Santa. Тоа е уште еден од начините да израдувате некого и колегиумот да се зближи.

Доколку се двоумите што да купите, ние имаме 10 предлози за вас (за мажи и жени).

Ние одбравме интересни, практични и креативни идеи кои ќе ве чинат до 600 денари.

Погледнете:

 За маж:

Ќебе/перница

Шал

 

Шејкер

 

Ваучер за масажа

 

Шолја и термос во едно


Чорапи со принт

 

Кригла+пиво

 

Сет за нега на брада

Несесер/Мини чантичка

Даска за сервирање 

 

За жени:

Голем мек шал

 

Кутија со новогодишни колачиња

 

Божиќна ѕвезда

 

Новогодишна декорација

 

Ваучер за козметика

 

Миризливи сапуни за нега и опуштање

Неутрален, минималистички накит

 

Топлинки

Ќебенце

Книга со кутија чаеви или шолја за чај

 

Објавено:
19 декември 2019
Категорија: 
Култура
Прочитано:
6.142 пати
Тагови: 
подароци Secret Santa