80% попуст во Елена Лука – Black Friday е време за совршено шопинг искуство!

24 ноември 2020

Време е за најсовршеното шопинг искуство!

Овој петок Елена Лука за Вас го организира ексклузивниот Black Friday што ќе ви понуди дури 80% попуст на голем дел од фантастичниот асортиман на брендот.

Попустите може да ги искористите и при онлајн нарачките, како и во продажба во ателјеата на брендот.

Со оглед на богатиот избор на дизајнерски парчиња, може да бирате од атрактивниот свечен, деловен или пак урбан-кежуал програм, што одговара на современите потреби на добрите познавачи на модата.

Направете ги вашите омилени комбинации со трендовските јакни, блејзери, здолништа, фустани, панталони, комплети, кошули, а притоа со одлични цени.

Сега е вистинско време да се подновите со дизајнерски парчиња што ќе му дадат посебен стилиски израз на Вашиот имиџ.

Посетете ги ателјеата на Елена Лука, како и онлајн продавницата на брендот и уживајте во неповторливото шопинг искуство!

 

Објавено:
24 ноември 2020
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
794 пати