Адел ги отвори вратите од својот дом за „Вог“ и одговори на 73 прашања

22 октомври 2021

„Вог“ веќе со години го има серијалот „73 прашања“, од кој беа дел многу познати личности. Овој пат, очекувано, беа гости во домот на Адел.

Таа одговори на нивните прашања и ги прошета низ нејзиниот имот во Лос Анџелес.

Адел зборуваше за почетоците, за првите свирки, пријатели, но призна и покажа дека има урамено изџвакана мастика од Селин Дион.

Погледнете го целиот прилог:

 

Објавено:
22 октомври 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
3.341 пати