Алиша Кис гламурозна за насловната на Мари Клер

12 јуни 2013

Егзотичната пејачка Алиша Кис ќе се најде на насловната страна на јулското издание на познатото списание Мари Клер.

Во совршено лежерна атмосфера на Бахамите таа доминира со објективот во екстравагантни креации на Гучи, Версаче и Кавали.

Според објавените фотографии Алиша изгледа гламурозно во дизајнерските парчиња, а кратката коса одлично се вклопува во нејзиниот имиџ.

Објавено:
12 јуни 2013
Категорија: 
Актуел