Биди и ти еко херојот на Timberland!

15 ноември 2019

Овој викенд Timberland Македонија ќе им овозможи на своите потрошувачи да партиципираат заедно со својот омилен бренд во глобалната кампања "Nature Needs Heroes" преку различни активности, попусти и изненадувања во двете продажни места на брендот.

На природата и се потребни херои, а тоа сме ние!

Како дел од настанот "Nature Needs Heroes" на 16-ти ноември (сабота) во продавницата во Skopje City Mall, купувачите покрај можноста да уживаат во топол чај, печени костени, поволности при купувањето и персонализирано маички/дуксери, ќе можат и да ги остават своите стари тимберлендки во кутиите за рециклирање и да добијат попуст од 25% за купување на нов пар #ЖолтиЧизми! 

Викендов уживајте во попустот од -20% на целата колекција, а во сабота се гледаме во продавницата Timberlad во Скопје City mall.

Објавено:
15 ноември 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
325 пати