Бијонсе со чанта од 100.000 долари

19 октомври 2017

Неколку месеци после раѓањето на близнаците Сир и Руми, прв пат се појавува на црвениот килим по повод хуманитарниот концерт за Тајдал во Бруклин .

За оваа пригода таа ќе се одлучи за зелена вечерна тоалета на дизајнерот Волтер Мендез и клач чанта кој чини 100.000 долари - дизајн на Александар Ванг и Џудит Либер. Накитот е на Лорејн Шварц.

Објавено:
19 октомври 2017
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.232 пати