Дејвид Бекам и Хелена Кристенсен го полудеа Инстаграм

21 декември 2018

Моделот Хелена Кристенсен (49) вчера на својот Инстаграм профил објави селфи фотографија со Дејвид Бекам (43) и тоа беше доволно Инстаграмот да полуди. 

За неполни 12 часа, фотгорафијата има речиси 20.000 лајкови, но и стотици коментари.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Helena (@helenachristensen) onDec 20, 2018 at 5:55pm PST

И покрај тоа што поранешниот фудбалер е 19 години во брак со Викторија Бекам, тоа не ги спречи луѓето да коментираат дека тој и Хелена се совршен пар.

„Прекрасен пар!“, „Ова се најубавите луѓе на светот“, „Вие двајца сте совршен пар“, „Неверојатно“, „Колку би било добро да сте заедно“, „Совршени“, се само дел од коментарите.

Инаку, неодамна фудбалерот ја придружуваше сопругата на Британските модни награди, а фотографијата беше лајкувана од милиони. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) onDec 10, 2018 at 12:55pm PST

Исто така, на профилот кај Дејвид Бекам изобилуваат семејни фотографии кои кажуваат дека во домот на Бекамови е сè подготвено за Божиќ. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) onDec 9, 2018 at 9:07am PST

 

 

Објавено:
21 декември 2018
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.950 пати