ДЕНЕС: Пролетно намалување во Елена Лука!

28 април 2021

Пролетните изненадувања од Елена Лука продолжуваат!

Од домашниот бренд Елена Лука ви даваат нова можност да го освежите вашиот изглед и гардеробер со квалитетно дизајнерско парче.

И тоа токму ДЕНЕС - целиот асортиман на онлајн продавницата на Елена Лука ќе биде на 20% попуст!

Што треба да направите?

Ископирајте го кодот SPRING20 при правењето на Вашата онлајн нарачка и ќе добиете 20 проценти намалување на цената.

Едноставно и лесно!

Започнете го пролетниот шопинг во Елена Лука!

Не пропуштајте ја шансата да го имате вашето омилено дизајнерско парче по атрактивна намалена цена.

Ве дели само еден клик - elenaluka.com;

Објавено:
28 април 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
127 пати
Тагови: 
Елена Лука