Денеска и цел викенд: Онлајн шопинг во Елена Лука со намалени цени од 50%

24 септември 2021

Ако сте на мисла да се подновите со нешто есенско, викендов посетете ја онлајн продавницата на Елена Лука. 

„Прекрасен викенд пред нас, совршен за шопинг и време за себе! За да ви го разубавиме уште повеќе, ве потсетуваме на неодоливото намаление на сите ваши омилени Елена Лука производи. Внесете го кодот HALFPRICE при правење на нарачката и добијте неверојатни 50% попуст. Попустот важи само за е-шоп нарачки“, велат од модната куќа.

Одберете го омиленото ваше парче и уште сега нарачајте го по намалена цена.

Попустот е веќе започнат.

Елена Лука ве очекува, не пропуштајте ја шансата!

Објавено:
24 септември 2021
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
734 пати