Џелси Елталион во жежок едиторијал за кинеското издание на GQ

4 август 2013

Британскиот модел Џелси Елталион глуми во новиот летен едиторијал во кинеското издание на GQ магазинот. Фотосесијата е координирана од страна на Ник Лири, а стилизирана од страна на Грант Пирс. Згодниот Англичанец ужива на Малдивите, гледајќи го небесниот хоризонт, позирајќи во модни парчиња од брендовите на Гучи, Луј Витон и Долче и Габана.

 

 

Девојки погледнете ја галеријата и уживајте во видикот :

 

Објавено:
4 август 2013
Категорија: 
Актуел