Џенифер Лопез атракција на шоуто на Версаче!

21 септември 2019

Вчеравечер на Модната недела во Милано, Донатела Версаче им приреди возбудливо изненадување на гостите на нејзината ревија за Версаче.

... А следуваше на крајот од ревијата, кога 50-годишната Џенифер Лопез го затвори шоуто со атрактивно дефиле на модната писта во легендарниот зелен фустан што таа за прв пат го носеше на Греми наградите во 2000-та година и оттогаш стана култен модел по кој нивната заедничка соработка стана препознатлива.

Самоуверено Џеј Ло чекореше по писта додека сите погледи и камери го следеа нејзиниот чекор, а потoа видеата вирално се пренесоа на сите социјални мрежи и светски медиуми.

Коментарите по нејзиното појавување не стивнуваат, а се однасуваат на нејзината неверојатна енергија и „вонземски" изглед како што ќе кажат многумина.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by FASHIONEL.mk (@fashionelmk) onSep 20, 2019 at 12:06pm PDT

Објавено:
21 септември 2019
Категорија: 
Актуел
Прочитано:
1.360 пати